Vargas - Přál bych si, aby Messi nadále porušovala záznamy

  Malý argentinský zřejmě půjde dolů jako největší ze všech dob, ale občas se o něm občas mluví o nákladu starého odpadu. S Lionelem Messim, který nedávno uzavřel svůj 600. gól FC Barcelona, ​​je zde pětinásobný favorit soupeře Ballon d'Or. Ještě více se divíme, jak moc se zdá, že se dostává, často v průběhu stejného zápasu, přestože je na "špatné" straně 30.

  Fabián Vargas připomněl důležitý moment ve své fotbalové kariéře, který se týkal Lionela Messiho. Vargas souvisel s potěšujícím incidentem s Lionelem Messim z roku 2010, který odhaluje, proč je argentinské eso uctíváno - dokonce i jako člověk - po celém světě. „Vyšel jsem ven a tam byl s malou taškou,“ řekla Messi. "Vzpomínám si, že řekl:" Podívej, tohle jsou fotbalové dresy, která jsem pro tebe mohla sbírat. " Poděkoval jsem mu a objal ho.

  Messi je od roku 2009 nejlepší na světě a podniká kroky k upevnění svého postavení jako nejlepšího ze všech dob. Messi se stala proti Madridu, proti Bayernu a minulý týden proti Liverpoolu. Na sobě dres Barcelona, kapitán již zachytil La Liga titul v této sezoně, ale stále existuje mnoho, mnoho titulů a vyznamenání, které by mohl vyzvednout v průběhu roku 2019. "[Přál bych si, aby i nadále zlomit záznamy." Kvůli jeho gestu ke mně je to něco, co vždycky budu chtít. “Vargas dodal.

  Verwante Tags

  fotbalové dresy Barcelona

  Reacties

  Note: HTML is not translated!