2 : 0

  Txiki Begiristain: Walke je klíčovým členem týmu

  Manchester City s potěšením oznamuje, že Kyle Walker podepsal novou smlouvu. Walker má na sobě fotbalové dresy a byl s občany od podpisu z Tottenham za počáteční £ 45m poplatek v roce 2017, stává pravidelným v obraně a 100 vystoupení ve všech soutěžích. Cíl potvrdil, že Walker byl nastaven tak, aby si s klubem udělal novou dohodu 14. června, přičemž strana Pepa Guardialy učinila oficiální oznámení o nových termínech pro pravici.

  "Jsem nadšen, že jsem podepsal novou dohodu," řekl Walker na webových stránkách klubu, "Hra pro město byla všechno, co jsem doufal, že to bude a další." jeho nová dohoda ho spojí s šampiony Premier League až do června 2024, do které fáze bude 34 let.

  Všichni v klubu jsou potěšeni zprávami o rozšíření Kyle a přejeme mu to nejlepší pro nadcházející roční období. Angličanské mezinárodní nálady zněl ředitel fotbalu Txiki Begiristain, který dodal: „Walkerova síla, rychlost a schopnost jsou pro naše úspěchy životně důležité. Na sobě dres Manchester City je klíčovým členem týmu. “Také se očekává, že posílí své obranné prostřední zdroje. Rodri z Atletico Madrid je silně spojen s přechodem na stadion Etihad.

  Verwante Tags

  fotbalové dresy dres Manchester City

  Reacties

  Note: HTML is not translated!