Suarez - Liverpool bude pro mě vždy důležitý

  Přes 43letou historii jejich soupeření, Barcelona nikdy klepal Liverpool ven z Evropy, nikdy porazil Reds v Camp Nou. Hráči v dres liverpool se nevzdají. Barcelona je asi tak dobrá, jak se dostane na monopolizaci držení míče, zatímco Liverpool je pravděpodobně nejlepší tým na světě v přechodu a na pultu. Pod Jurgenem Kloppem, Liverpool se ukázal jako vážná hrozba jak v Premier League, tak v Lize mistrů, jak soupeří o domácí titul v této sezoně. Suarez pro Express řekl: "Liverpool je nyní v pozici, kdy jejich budoucnost vypadá znovu velmi jasně."

  „Mají neuvěřitelnou přední trojku a útočí na hrozbu a podle mého názoru samozřejmě mají nejlepšího hráče na světě,“ řekl Andy Robertson. Zdvořile, skauti v červených fotbalové dresy museli opustit tábor Nou olizovat rty v očekávání. Liverpool se ocitl ve velící pozici a potřeboval vyhrát jen své poslední tři zápasy, aby získal svůj první titul Premier League.

  Suarez strávil tři roky v Liverpoolu, vyhrál jen EFL Cup na Merseyside, než se v roce 2014 připojil k obřím LaLigy Barca. Suarez dodal: "Liverpool bude pro mě vždy důležitý - za to, že jsem dostal příležitost, hrát velkou roli v mém vývoji, a samozřejmě pro úžasné fanoušky. “

  Verwante Tags

  dres liverpool fotbalové dresy

  Reacties

  Note: HTML is not translated!