Kompany zahájila pět posledních šesti zápasů

  Vincent Kompany chce vědět, jak často může v příští sezóně hrát v Manchesteru City, než se rozhodne, zda podepíše smlouvu na jeden rok. Belgičan vystřelil na mimořádném dlouhém dálkovém piledriveru, aby dal městu body proti tvrdohlavému oblečení v Leicester City v pondělí večer, což posunulo klub do jediného vítězství v zabezpečení titulu Premier League. Zdá se, že ho fanoušci nechtějí sundat dres Manchester City.

  Docela neuvěřitelná sezóna skončila nejdramatičtějším možným způsobem, s City chytil 3-2 vítězství z čelistí porážky na Pip United do titulu na branku rozdíl. Obránce veteránů byl po možných ligových střelcích hozen svými spoluhráči za rohovou vlajku. "Slyšel jsem, že lidé říkají 'nestřílejte, nestřílejte!' Ale ve své kariéře jsem nepřišel tak daleko, aby mi mladí hráči řekli, kdy střílet, “řekla Kompany.

  Očekává se, že Kompany a Guardiola budou brzo diskutovat o budoucnosti obránce a Bernardo Silva doufá, že kapitán bude pokračovat v City, jeho klubu od roku 2008. Na sobě fotbalové dresy, společnost Kompany odstartovala pět z posledních šesti zápasů na straně, přestože udělal jen 12 Premier. Liga vystupuje v této kampani, když v průběhu sezóny bojovala s různými zraněními.

  Verwante Tags

  dres Manchester City fotbalové dresy

  Reacties

  Note: HTML is not translated!