Keane si musí zlepšit své schopnosti na míči

  Evertonův Michael Keane včera zapomněl na mezinárodní službu s Anglií. Fortune se určitě usmíval na Evertona Michaela Keaneho, protože jeho strašlivá chyba v první minutě proti Kosovu nakonec nestála jeho stranu. Pro středový hřbet byly nějaké jasné okamžiky, ale pravděpodobně bude v fotbalové dresy spousta fanoušků, kteří by raději viděli jiného obránce před 26letým. Gareth Southgate ho proto vybral podle zásluh, ale mohl by mít pochybnosti o jeho spolehlivosti poté, co Keane předal rovnou Vedat Muriqim v úvodní minutě.

  Fanoušci Liverpoolu vzali na sociální média, aby zabili hvězdu Evertonu, přičemž mnozí tvrdí, že Keane by neměla být na straně Anglie před Joe Gomezem. Keane byl pro Evertona obrovský pod Marco Silvou a doufejme, že na straně Goodison Parku to může za sebou dát včas na nedělní výlet do Bournemouth v Premier League.

  Keane, který si zaslouží kousek štěstí, se může pohnout dál a znovu soustředit své úsilí na spolehlivou formu strany Marca Silvy, která mu vynesla mezinárodní vzpomínku. Na sobě dres Everton Keane je nyní jedním z prvních jmen na týmovém listu Marco Silvy a není divu, že se stal významnou součástí plánů Gareth Southgate. Kosovská hra však dokázala, že Keane musí zlepšit své schopnosti na hřišti.

  Verwante Tags

  fotbalové dresy dres Everton

  Reacties

  Note: HTML is not translated!