Cenovka společnosti Icardi za 70 milionů EUR

  Několik velkých hráčů změnilo kluby v půjčkách, včetně Mauro Icardi, Nikola Kalinic v půjčce od Atletica Madrid a Henrikh Mkhitaryan. Stará dáma údajně připravovala pro Icardi bonusy ve výši 60 mil. EUR plus 10 mil. EUR, pokud by ztratily Dybalu, která byla během léta spojena s několika kluby. "Hodlám dát své srdce a duši, abych pomohl svému novému týmu jít ve všech soutěžích co nejdále," řekl Icardi.

  Ačkoli finanční údaje nebyly zveřejněny, očekává se, že dohoda stanoví cenovou značku Icardi na 70 milionů EUR (A114 milionů USD), pokud společnost PSG tuto možnost získá po poskytnutí půjčky zdarma. Je rozumné, že si vybere jiné fotbalové dresy. Icardi byl minulý rok kapitánem zbaven a byl s Nerazzurri zapojen do mnoha oblastí.

  Icardi bude nosit dres psg a spojí se s Neymarem spolu s hvězdou útočníky Edinsonem Cavanim a Kylianem Mbappeem jako manažerem PSG Thomasem Tuchelem. Poté, co v létě povolili Gianluigi Buffonovi návrat do Juventusu, PSG se také přesunula, aby podepsala trojnásobně vítězného brankáře Keylora Navase za nezveřejněný poplatek. Zdálo se, že Navas upadl na kaktus na Galacticos s preferovaným startérem Thibaut Courtois.

  Verwante Tags

  fotbalové dresy dres psg

  Reacties

  Note: HTML is not translated!