Bobby Duncan nebyl ve správném duševním stavu

  Liverpool tvrdí, že jsou „zklamáni“ tvrzeními agenta Bobbyho Duncana. Saif Rubie, agent Duncana, vydal ve středu na Twitteru mimořádné prohlášení, podle něhož fanoušek Liverpoolu z dětství neopustil svůj dům kvůli stresu a nevrátí se do klubu. Tento chlapec doufal, že bude mít na sobě dres liverpool s trička, ale teď se všechno zlomilo.

  Liverpoolský útočník se dříve zdálo, že míří k východním dveřím Anfield, a odstranil všechna spojení s klubem na jeho různých profilech sociálních médií. Zástupci Duncana tvrdí, že byl tak zasažen nejistotou, která obklopuje jeho budoucnost, že nebyl ve správném duševním stavu nosit fotbalové dresy a hrát v pondělí proti Southamptonu. Klub vydal v 16:30 hodin prohlášení, že v zájmu hráče a závažnosti obvinění vznesených proti Edwardsovi nebudou na veřejném fóru podrobně reagovat.

  Duncan se připojil k Liverpoolu z Manchester City minulé léto, mohl ještě utěsnit krok z Anfieldu před uzávěrkou evropského transferového okna do 2. září. Rubieho výbuch následoval Liverpoolovo odmítnutí přesunu půjčky do Fiorentiny pro Duncana, který před odstraněním schválil a připnul tweet svého agenta.

  Verwante Tags

  fotbalové dresy dres liverpool

  Reacties

  Note: HTML is not translated!